Autem se dostanete až k samotné stáji, kde je pro Vás připraven i dostatek parkovacích míst. Do blízké vesnice Milešov jezdí několik autobusových linek, dvě z nich i přímo z Prahy. Samozřejmě se k nám dá dostat i mnoha dalšími způsoby, ať už některou z četných cyklostezek v okolí nebo třeba lodí po Vltavě.
 
Abychom Vám usnadnili hledání, polohu jsme vyznačili
Autobusové a vlakové spojení
Na návsi u rybníka odbočíte z hlavní silnice (uvidíte tam první ze směrovníků na naši stáj) po místní asfaltovanésilnici, asi po 500m za vesnicí narazíte na další směrovku u odbočky vlevo a po dalších cca 100m nás už uvidíte...
Přijďte, těšíme se na Vás!
Pokud to myslíte s ježděním jen o trochu vážněji než je jeden krokový výlet do přírody a chcete-li si naplno užít pocitu souhry mezi člověkem a koněm, vřele Vám doporučujeme absolvovat alespoň základní výuku na jízdárně. Náš zkušený trenér Vám poradí, jak koně vést správně, s jistotou ale citlivě a pomůže Vám předejít řadě chybných návyků, kterých byste se později obtížně zbavovali.
 

Letní dětské jezdecké kurzy

Jezdecký klub Dick Lipí, zajišťuje jako každým rokem jezdecké kurzy pro děti a mládež ve věku od 8 do 15 let.Děti se zde neučí pouze jezdeckému umění, ale i veškeré péči o koně a správnému přístupu k nim.Letos nově bude přidaná i dramatická složka, ve které si děti společně se studenty Brněnské JAMU připravía secvičí vlastní scénář, který vyústí natáčením FILMU!

Cena kurzu: 5000Kč

   
Děti, začátečníci
Výuka na jízdárně je vhodná i pro Vaše děti, zvláště pak pokud ony jezdit chtějí a Vy ne. Dá vám více klidu, až později pojedou na samostatnou vyjížďku do terénu, protože si budete moci být jisti, že ovládání koně rozumějí a budou si s koněm vědět rady v nejrůznějších praktických situacích.
 
Dospělí a zkušení jezdci
I zkušeným jezdcům máme co nabídnout, náš trenér Vás může naučit náročnější prvky drezury, připravit Vás nebo Vaše děti na různé kvalifikační zkoušky a samozřejmě ovládá i výuku parkurového skákání.
 
 
Copyright © www.CentrumReklamy.cz - Všechna práva vyhrazena.